World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

95% вискоза 5% спандекс плетена обична ткаенина 160gsm четиринасочна растеглива ткаенина мека долна облека ткаенина за долна облека

  • Удобен и мек
  • Флексибилен и растеглив
  • Разновиден и издржлив

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе