World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

180gsm 90%полиестер 10%Spandex Elastane плетена ткаенина за единечни дресови 168cm KF644

  • Трајни и долготрајни
  • Растегливи и флексибилни
  • Меки и удобни

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе