World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

170 gsm RC ткаенина за рамка 47,5% вискоза 47,5% памук 5% спандекс домашна облека Ткаенина

  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Растегната и флексибилна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе