World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

180gsm 90%полиестер 10%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечни дресови 160cm DS42040

  • Мека и удобна
  • Растегната и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе