World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

180gsm 56%Памук 39%Полиестер 5%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечни дресови 168cm KF847

  • Трајни и долготрајни
  • Меки и удобни
  • Разновидни и еластични

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе