World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

155gm памучен полиестер спандекс мешавина на ткаенина 30%памук 65%полиестер 5%спандекс

  • Издржливи и долготрајни
  • Дише и удобно
  • Растегнување и флексибилно

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе