World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

200gm 95%памук 5%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечна дрес 180cm KF787

  • Мека и удобна.
  • Растегната и флексибилна.
  • Издржлива и долготрајна.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе