World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

180gm единечно плетен памучен полиестер спандекс џерси ткаенина 23%памук 72%полиестер 5%спандекс

  • Мека и удобна.
  • Издржлива и долготрајна.
  • Се растегнува за подобра флексибилност.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе