World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

280gsm 90%вискоза 10%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечна дрес 170cm DS42030

  • Мека и удобна
  • Растегнувачка и флексибилна
  • Разносна за различни видови облека

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе