World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

175gsm 95%памук 5%Spandex Elastane плетена ткаенина за единечни дресови 173cm KF649

  • - Мека и удобна
  • - Растеглива и флексибилна
  • - Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе