World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

200 gsm 40-count lyocell полиестер ткаенина за багажник 47,5% Lyocell 47,5% полиестер 5% Spandex ткаенина за долна облека

  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Се растегнува за совршено вклопување

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе