World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

230gm памучна спандекс ткаенина за дрес 92%памук 8%Спандекс маици со висока еластичност Ткаенина

  • Растегнување и удобно
  • Издржливо и долготрајно
  • Разноврсна за различни дизајни и стилови

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе