World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

155gsm 30%Памук 65%Полиестер 5%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечни дресови 175cm KF826

  • Удобно и флексибилно вклопување
  • Издржлива и долготрајна ткаенина
  • Разновидна за различни видови облека

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе