World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

230gsm 95%памук 5%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечна дрес 190cm KF11116

  • - Мека и удобна
  • - Раширена и флексибилна
  • - Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе