World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

150 gsm RC обична ткаенина 50% вискоза 50% памучна ткаенина за маица

  • Мека и удобна.
  • Издржлива и долготрајна.
  • Дише и ја отстранува влагата.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе