World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

170gsm 47,5% вискоза 47,5% памук 5% Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечна дрес 170cm KF2005

  • Мека и удобна
  • Растегната и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе