World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

180gsm 27,5%Tencel 67,5%Полиестер 5%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечна дрес 170cm KF2003

  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Растеглива и флексибилна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе