World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

130 gsm 40 count rc обична ткаена ткаенина 50% Lenzing Viscose 50% памучна ткаенина за маица

  • Мека и удобна.
  • Лесна тежина и дише.
  • Трајни и долготрајни.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе