World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

Ткаенина за дрес од 160 gsm 95% вискоза 5% спандекс ткаенина четиринасочна растеглива ткаенина подготвена за испорака материјал од ткаенина за долна облека за здолниште

  • Мека и удобна
  • Разносна и флексибилна
  • Брза и лесна испорака

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе