World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

180gm обична памучна ткаенина за маичка 32s памучна спандекс единечна дрес на залиха 95% памук 5% спандекс ткаенина за маица

  • Мека и удобна
  • Растегната и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе