World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

200gsm 95%вискоза 5%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечни дресови 173cm KF639

  • Мека и удобна.
  • Растегната и флексибилна.
  • Издржлива и долготрајна.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе