World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

200 gsm 35%вискоза 60%полиестер 5%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечни дресови 168cm KF791

  • Мека и удобна
  • Растегнувачка и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе