World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

170gm Ткаенина за единечно плетено џерси 95%полиестер 5%спандекс крпа за маици

  • Мека и удобна
  • Растегнувачка и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе