World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

310gm 5+4 памучна спандекс плетена ткаенина 96%Памук 4%Спандекс 38 бои

  • Издржливи и долготрајни
  • Флексибилни и еластични
  • Широк опсег на опции за бои

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе