World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

220gsm 94%Полиестер 6%Spandex Elastane Rib плетена ткаенина 155cm LW26033

  • - Мека и удобна
  • - Растеглива и флексибилна
  • - Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе