World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

260gm 75%памук 25%Полиестерско ребро плетено ткаенина 165cm KF761

  • Силен и издржлив
  • Мек и удобен
  • Разновиден за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе