World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

280gsm 95%Полиестер 5%Spandex Elastane Rib плетена ткаенина 145cm LW2226

  • Издржливи и долготрајни
  • Растегнување и удобно
  • Разновидност и лесна за одржување

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе