World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

тешка 280/350gm памучна спандекс брусење 1x1 ребро бод плетена ткаенина 95%памук 5%спандекс 80 бои

  • Висок квалитет: тешката ткаенина со 280/350 gsm обезбедува издржливост и долготрајни перформанси.
  • Удобно: мешавината од памучен спандекс нуди меко и еластично чувство
  • обезбедувајќи удобно вклопување.
  • Сестрано: достапен во 80 различни бои
  • обезбедува широк спектар на опции за различни преференци за дизајн и стил.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе