World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

260gsm 65%вискоза 30%полиестер 5%Спандекс еластанска плетена ткаенина со ребра 175cm KF1193

  • Издржливо и долготрајно
  • Удобно растегнување
  • Мека и мазна текстура

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе