World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

280gsm 93%Полиестер 7%Spandex Elastane Плетена ткаенина со ребра 155cm LW2176

  • Трајни и долготрајни
  • Удобно и еластично
  • Разновидност и лесна за нега

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе