World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

180gm 2x2 ребра ткаенина Ткаенина за биополирачка 95%Памук 5%Спандекс 75 бои

  • Мека и растеглива
  • Широк опсег на опции за бои
  • еколошки

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе