World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

180gsm 92%вискоза 8%Spandex Elastane Rib плетена ткаенина 145cm KF1947

  • Мека и удобна.
  • Растегната и флексибилна.
  • Разносна и издржлива.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе