World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

220gsm 65%памук 4%спандек еластан 31% полиестерско ребро плетено ткаенина 150cm LW26016

  • Мека и удобна
  • Растегната и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе