World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

260gsm 95%вискоза 5%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечни дресови 170cm DS42018

  • Мека и удобна текстура
  • Растегнувачка и флексибилна за лесно движење
  • Издржлив и долготраен материјал

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе