World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

150гсм 78%памук 22%полиестер единечна плетена ткаенина за дрес 170см DS42022

  • Висока издржливост
  • Меко и удобно чувство
  • Сестрано за различни апликации за облека

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе