World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Трико плетено

195gsm 84%Полиестер 16%Spandex Elastane трико ткаенина 155cm ZB11018

  • Лесен и издржлив
  • Растеглив и удобен
  • Разновиден за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе