World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Трико плетено

170gsm 84% најлон полиамид 16% Spandex Elastane трико ткаенина 150cm ZB11005

  • Висока издржливост
  • Истегнување за подобрен комфор
  • Разновидност за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе