World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Трико плетено

220gsm 88%Полиестер 12%Spandex Elastane трико ткаенина 150cm ZB11007

  • Издржлив и долготраен материјал
  • Удобен и еластичен
  • Разновиден за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе