World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Трико плетено

160gsm 88%полиестер 12%Spandex Elastane трико ткаенина 160cm ZB11010

  • Лесен и дише
  • Флексибилен и еластичен
  • Издржлив и долготраен

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе