World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Трико плетено

180gsm 88%полиестер 12%Spandex Elastane трико ткаенина 150cm ZB11001

  • Висока еластичност
  • Трајни и долготрајни
  • Разновидност за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе