World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

180gsm 95%памук 5%Spandex Elastane плетена ткаенина со ребра 125cm LW26024

  • Мека и удобна.
  • Растегната и флексибилна.
  • Издржлива и долготрајна.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе