World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

180gsm 79%памук 21%полиестер единечна плетена ткаенина за дрес 175 cm KF897

  • Издржливо: долготрајна ткаенина
  • Мека и удобна: висок процент на памук
  • Разновидност: погодна за различни проекти за облека

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе