World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

135gsm 35% вискоза 65% полиестер единечна плетена ткаенина за дрес 165cm KF1141

  • Лесен и дише
  • Издржлив и долготраен
  • Разновиден и лесен за нега

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе