World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

230gm 95%памук 5%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечна дрес 190cm KF1990

  • Мека и удобна
  • Растегнувачка и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе