World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

260 gsm 32 count модални ткаенини за решетки 92% модални 8% спандекс Ткаенини за растегнување

  • Мека и удобна.
  • Растегната и флексибилна.
  • Издржлива и долготрајна.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе