World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Најлон плетено

160gsm 80% најлон полиамид 20% Spandex Elastane Најлон ткаенина 160cm JL12043

  • Лесна ткаенина што дише
  • Растегнува и удобна за носење
  • Издржлив и долготраен материјал

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе