World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Најлон плетено

160gsm 77% Најлон полиамид 23% Spandex Elastane Најлон ткаенина 160cm JL12006

  • Трајни и долготрајни
  • Растегливи и флексибилни
  • Меки и удобни

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе