World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Најлон плетено

220 gsm Најлон ткаенина за јога 73% најлон 27% спандекс јога облека за облека

  • Трајни и долготрајни.
  • Истегнување и флексибилно.
  • Дише и ја отстранува влагата.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе