World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Трико плетено

130gsm 95%полиестер 5%Spandex Elastane трико ткаенина 150cm ZB11008

  • Издржлив и долготрајно
  • Растегнува за зголемена флексибилност
  • Удобно и дише

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе