World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

340 gsm 65% памук 30% полиестер 5% спандекс памучен полиестер спандекс плетена ткаенина со ребра

  • Трајни и долготрајни.
  • Стегнувачки и флексибилен.
  • Мек и удобен.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе